"Sivas ili sınırlarında faaliyet gösteren Temizlik Firmaları - Sivas - Temizlik Şirketleri "> Sivas Temizlik Şirketleri, Sivas Temizlik Firmaları, Sivas Temizlik: Sivas Hastane Temizliği ®
Evinizi Profesyonel Ellere Bırakın... Sizler Kahvenizi Yudumlarken Biz Temizliğinizi Yapalım...

29 Mart 2012 Perşembe

Sivas Hastane Temizliği ®HASTANE TEMİZLİĞİ


Hastane temizliği , diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar ,Bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır :

Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Hizmet prosesi : Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanımlık mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.

Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.

Kimyasallar : Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.

Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

Kontrol sistemleri; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz SİVAS hastanelerde , sağlık kurumlarında özenle ve profosyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profosyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.